PRYWATNE WYJAZDY NA ZAMÓWIENIE – ZOBACZ PIĘKNĄ POLSKĘ!

1024 768 Fantastic Travel

Zapraszamy w piękną Polskę! Prywatne wycieczki na zamówienie. Przygotujemy program z trasami zwiedzania, zarezerwujemy restauracje i wygodne zakwaterowanie. Będzie… FANTASTIC 😀

Nasze sprawdzone propozycje:

🟩Smaki Podlasia – nieznane zakątki, dziewicza przyroda i świetna lokalna kuchnia wschodniej Polski. Region, który w ciągu ostatnich lat rozwinął się i otworzył wiele nowych atrakcji turystycznych. Nocne życie Białegostoku z licznymi atrakcjami nie tylko dla młodych… Malownicze tereny doliny Narwi, Biebrzy i Białowieży – turystyczne trasy krajobrazowe dla każdego. Kolory prawosławia – cerkwie, pustelnie, ciekawi ludzie.

🟨Skarby Dolnego Śląska – bogata kraina przyciągająca swoimi zamkami i pałacami w otoczeniu pięknej przyrody. Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, ruiny zamków z niezwykłą historią oraz punkty widokowe. Krajobrazy Gór Sowich i klimatyczne uzdrowisko Cieplice z atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

🟧Nieznany Śląsk Opolski – mieszanka kulturowa – polska, czeska i niemiecka. Województwo opolskie jest największym skupiskiem zamków, pałaców i dworków w całej Polsce. Wiele miejsc jest zapomnianych i nieznanych, a przecież mają nie tylko swoją historię, ale i skrywają liczne tajemnice.

Zorganizujemy dla Państwa: – rodzinne pobyty wśród przyrody parków narodowych i zabytków kultury (ścieżki krajobrazowe, punkty widokowe, rezerwaty i wiele innych) – wypady dla grup przyjaciół – nocne życie, atrakcje przyrodnicze i lokalna kuchnia – wyjazdy dla par – zakwaterowanie z udogodnieniami na najwyższym poziomie, zwiedzanie atrakcji z profesjonalnym lokalnym przewodnikiem tylko do dyspozycji Klientów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z FANTASTIC TRAVEL!