O firmie

Witamy w Fantastic Travel

Family & Incentive

Firma Fantastic Travel została założona z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań, które pochłonęły całe moje zawodowe życie. Podróżowanie pozwala mi dzielić się doświadczeniami i pomysłami z tymi, którzy też chcą poznawać i odkrywać różne zakątki świata. Turystyką zajmuję się od zawsze. Obecnie koncentruję się na organizacji i planowaniu własnych imprez turystycznych dla klientów indywidualnych i zbiorowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi oferować kierunki i ofertę programową dla najbardziej wymagającego klienta. Szeroką ofertę autorskich wyjazdów, których jestem pomysłodawcą i wykonawcą, wzbogacają całoroczne wycieczki katalogowe wiodących operatorów. Razem ze mną podstawy Fantastic Travel tworzy stały zespół specjalistek, z którymi współpracuję od lat.

Zapraszamy do Fantastic Travel, zaproponujemy „fantastyczną podróż”

Monika Wawrzyniak
kierownik biura
Monika Wawrzyniak
kierownik biura

Na podstawie bogatej wiedzy zdobytej podczas podróży służbowych jak i prywatnych pomoże dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Związana zawodowo z turystyką od wielu lat. Chętnie doradzi przy wyjazdach indywidualnych, rodzinnych oraz wycieczkach objazdowych. Od początku w Fantastic Travel.

Barbara Kenar
Turystyka grupowa/Incentive
Barbara Kenar
Turystyka grupowa/Incentive

Zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów dla grup, rezerwacją usług noclegowych, szkoleniowych, zwiedzania i wypoczynku. Przygotuje program na zamówienie dla każdej grupy w dowolnym miejscu na świecie.

Aleksander Protoklitow
managing director
Aleksander Protoklitow
managing director

Właściciel Biura Podróży Fantastic Travel, pilot wycieczek z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, sprawny i kreatywny organizator ponad tysiąca wyjazdów dla klientów indywidualnych i grupowych. Sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających i zaproponuje taki program imprezy turystycznej, o jaki trudno w innych biurach. Podczas podróży widział sto kilkadziesiąt krajów. Fascynują go zarówno surowość argentyńskiej Ziemi Ognistej czy Grenlandii, jak i magia koncertu w Filharmonii Berlińskiej czy w Operze Wiedeńskiej. Zainteresowany podróżami od zawsze i skutecznie zarażający swoją pasją innych.